PROVOZNÍ ŘÁD

Výtah z provozního řádu. Kompletní provozní řád naleznete ke stažení na konci této stránky.

Příjezd a odjezd

 1. Ubytování hostů probíhá od 15.00 do 17:00 hodin. Výjimky jsou možné po předchozí dohodě.

 2. Maximální počet ubytovaných, tj. 6 osob včetně dětí, nesmí být nájemcem překročen.

 3. Při nástupu na pobyt předloží host doklady totožnosti.
 4. Jako zajištění (kauci) je povinen nájemce zaplatit před nástupem do rekreačního objektu částku ve
  výši 5.000,-- Kč (10.000,-- Kč cizí státní příslušníci) v hotovosti oproti předání klíčů od chaty Jestřáb.
  Tato kauce bude v případě bezeškodného pobytu v hotovosti vrácena nájemci při převzetí chaty zpět
  pronajímatelem.

 5. Při pobytu nájemce přebírá host chatu včetně příslušenství bez závad. Případné závady je povinen
  neprodleně nahlásit pronajímateli.

 6. Chata musí být vyklizena a klíče předány správci v den ukončení pobytu, nejpozději do 10.00 hod. Správce provede zběžnou kontrolu. 

 7. Před odjezdem je host povinen uklidit pokoje a koupelnu, umýt nádobí, vyklidit lednici. Popel z kamen nevynášet. Nadprůměrné znečištění – v ceně je zahrnut standardní úklid, větší znečištění chaty (bláto na podlaze, špinavá lednice, neumyté nádobí, nevyklizená myčka, špinavé zdi, nepořádek a odpadky kolem chalupy apod.) bude v případě neuvedení do pořádku účtováno smluvní pokutou ve výši až 2.000,--Kč a uhrazeno na bankovní účet 123-812420297/0100 do 7-mi dní po odjezdu. Rozbité vybavení – účtujeme pouze pořizovací ceny. Před ukončením pobytu vyčkat na příjezd správce a provést řádné předání objektu.

Příslušenství chaty: 1ks LCD TV Philips 65´´, krb, klimatizace, lampa Ikea, rozkládací gauč šedý vč. polštářů, 1ks křeslo šedé, deka a pléd, koberec, konferenční stolek, 1ks externí reproduktor JBL Boombox , 1ks LCD TV Philips 40´´, postel na míru 180x200cm vč. ložního prádla, vestavěná skříň a osvětlení ložnice ve spodním patře, kuchyňská linka Ikea, myčka nádobí, indukční deska, horkovzdušná trouba, dřez Villeroy&Boch vč. baterie, kapslový kávovar Nespresso, napěňovač mléka Nespresso, lednička Ikea, jídelní stůl, 4ks židle plastová černá, sprchový kout Villeroy&Boch, umyvadlo se skříňkou Villeroy&Boch, toaleta se softclose zavíráním Villeroy&Boch, otopný žebřík nástěnný, botník, kožená postel s čelem 180x200cm vč. matrace a ložního prádla, venkovní vířivka Villeroy&Boch X6L, venkovní sedací souprava – gauč a 2 křesla vč. matrací (nutno uklízet na noc a v dešti do spodní garáže), venkovní gril včetně dřevěného posezení, lyžárna s vysoušečem bot, stojan na lyže, lavička-gauč na sezení.

 

Pravidla chování hostů

 1. V pronajímaném objektu je pod hrozbou okamžitého ukončení pobytu zakázáno kouření, užívání drog či jiných psychotropních látek. 

 2. Nájemce je povinen udržovat a zanechat objekt, který si pronajal, v čistém a původním stavu. Pro udržení domácího prostředí prosíme u vchodu do chalupy o přezouvání. Přísný zákaz vstupu v lyžařské obuvi. Lyžárna a kolárna se nachází v garáži u objektu ve spodní části. 

 3. Je zakázáno odhazovat odpadky mimo určené místo (odpadkový koš, popelnice), nebo jinak znečišťovat prostory chaty. Kontejnery na tříděný odpadu se nachází pod chatou. 

 4. Na pokojích není možno užívat vlastní elektrické spotřebiče. Nájemce nesmí přemísťovat nábytek, vybavení, provádět jakékoliv úpravy a zasahovat do elektrické sítě a jiných instalací. Nábytek z chaty též není možno přesouvat na terasu. 

 5. V případě poškození pokojů nebo jiných prostor chaty nebo při ztrátě klíčů je správce oprávněn po hostovi požadovat odpovídající finanční náhradu. V případě ztráty klíčů je host povinen zaplatit ubytovateli smluvní pokutu ve výši 4.000,--Kč. 

 6. Noční klid platí od 22:00 hod do 6:00 hod.
 7. Hosté nejsou oprávněni vodit do ubytovacího prostoru osoby neubytované.

 8. Do technické místnosti má přístup pouze nájemce, jinak místnost zůstává z bezpečnostních důvodů uzavřena.

Zodpovědnost za škody na zdraví a majetku

 1. Při odchodu z chaty je host zodpovědný za zkontrolování elektrických spotřebičů (elektrická trouba, varná deska, atd.). 

 2. Trámy a zábradlí v horních pokojích slouží jako podpěra střechy, nejsou tedy určeny k lezení, houpání a k podobným aktivitám. Na interiérovém schodišti je třeba dávat pozor, schodnice kloužou, hrozí nebezpečí poranění.

 3. Pronajímatel seznámí nájemce s ovládáním topení /termostatem/, užíváním kamen a klimatizace. Je nutné dbát na to, aby děti nesahaly na centrální termostat /řídící jednotku/ vpravo před vstupem do společenské místnosti u hlavních dveří. Může dojít k přeprogramování řídící jednotky a výpadku topení. 

 4. Každý přítomný je povinen neprodleně ohlásit nebezpečí vzniku požáru, situace vyžadující zásah policie nebo lékařské ošetření a v rámci svých možností učinit vše, aby zabránil šíření požáru či odvrátil hrozící nebezpečí. V zimním období jsou ubytovaní povinni pravidelně odklízet vlastními silami sníh z příjezdové cesty před chatou a okolo, majitel nenese odpovědnost za úrazy či škody na majetku způsobené nedostatečným odklizením sněhu okolo objektu nebo pádem sněhu ze střechy. Neparkovat auto jinde než na spodním parkovacím stání. V ceně pobytu není obsaženo pojištění. Za úrazy a poškození nebo odcizení majetku a odpovědnost za škody způsobené na zdraví a majetku třetí osobě provozovatel neodpovídá. Nenechávat děti bez dozoru v objektu ani v jeho bezprostředním okolí. Za jejich bezpečnost a jimi způsobené škody zodpovídají vždy rodiče nebo jejich zákonní zástupci.

 

Smlouva:

Po zaplacení ubytování posíláme e-mailem smlouvu k podpisu, kde ubytovaní odsouhlasí ubytovací podmínky a vrátí ji zpět podepsanou (e-mail, doporučený dopis).

Veškeré ubytovací podmínky naleznete v:

PROVOZNÍM ŘÁDU
(
zde ke stažení celé znění)